שלוֹמוּת לארגונים וחברות (wellbeing)

איך לסייע לעוברי הארגון להיות במיטבם?

על פי היוגה הווייתנו מורכבת מחמישה ממדים: גוף פיזי, חיוניות, תהליכים מנטאליים (קוגניטיביים ורגשיים), תבונה ואושר. 

במודל החכם והעתיק הזה שזרתי גוף ידע שנשען על מחקרים עדכניים. על בסיס הידע המדעי ובשילוב תובנות מהמסע האישי שלי של התמודדות עם סרטן, אני מציעה כלים וידע המאפשרים לכל אחד לזהות את תמהיל הבריאות ודרכי פעולה התומכות בו בכדי להיות במצב אופטימלי.

 • "התשובות לא טובות"

  אוקטובר הוא חודש המודעות לסרטן השד, הסרטן הרווח ביותר בקרב נשים. אם תרצו לעורר מודעות לגילוי מוקדם שמציל חיים, אשמח להגיע במהלך אוקטובר ולספר את הסיפור האישי שלי. בהרצאה ננסה להבין איך מטפלים בחיה הזו... והכי חשוב - איך נוקטים באורח חיים מונע תחלואה!

 • יצירת חוסן ומניעת שחיקה למנהלים

  בסדנה נשלב בין עקרונות ניהוליים ועקרונות מתחום היוגה ונגלה כיצד הם יכולים לתמוך ולהצמיח ניהול בריא מעורר השראה. סדנה זו תתקיים במתכונת המותאמת לכל ארגון על פי צרכיו.

 • מימדים של שלוֹמוּת

  הרצאה חווייתית על מודל מימדי השלומות (Wellbeing) המשלבת בין הסיפור האישי שלי, התנסויות חווייתיות וידע מבוסס על מחקר מדעי עדכני. ומאירה את הדרכים בהן אנו יכולים לפעול כדי לתמוך בבריאות שלנו. 

  ההרצאה ניתנת בפורמטים שונים: מ 20 דקות ועד 90 דקות.

 • מתיאוריה לפרקטיקה

  סדנה בת שישה מפגשים של שעתיים וחצי בה נעמיק בכל אחד מממדי השלומות ונייצר תכנית פעולה מונחית המותאמת לכל משתתף, שמטרתה לשפר את ה-Wellbeing האישי של העובדים והמנהלים. מניסיוני למסגרת הקבוצתית השפעה מדהימה על יכולת המשתתפים להטמיע את התוכנית בחייהם בהמשך.

נשמע מעניין? בואו נדבר על זה...